WiNA's Weekmeel

10 mei 2026

Hey Winezen,

Deze week was het misschien een iets rustigere week, maar zeker geen onbelangrijke.

Maandag stond jeneverbaseball, maar niets was minder waar: we hebben jeneverbowling gedaan of hoe je het ook wilt noemen. Een plezante avond waarbij de jenever weer vlot binnen ging.

Dinsdag was het dan tijd voor de verkiezingen, en goed nieuws: iedereen die zich kandidaat stelde, is verkozen! Zo zullen bij het reeds verkozen bestuur ook Susannah Vernaeve als PR-Extern, Benjamin Vanhooren als Cultuur, Noah Meulemans als Feest en Mathis Delys en Liese Roymans als Cursussen zich volgend jaar aansluiten.

Tot onze grote spijt zijn nog niet alle praesidiumfuncties ingevuld. Daarom organiseren we een tweede stemronde. We zijn momenteel nog op zoek naar:

  • Schachtentemmer (1)
  • PR-Intern (1)
  • Feest (1)
  • Sport (2)
  • IT (1)
  • Scriptor (1)

Alle huidige leden van WiNA kunnen zich kandidaat stellen door een mailtje te sturen naar verkiezingen@wina-gent.be met het inschrijvingsbewijs van hun huidige opleiding, samen met een motivatiebrief waarin ze hun kandidatuur toelichten.

Zodra we een kandidatuur ontvangen voor een bepaalde functie, leggen we een deadline vast voor het indienen van andere kandidaturen voor die specifieke functie. Op de eerstvolgende Algemene Vergadering zal er dan gestemd worden door de leden van de AV (het praesidium).
Nog vragen of twijfels? Stuur ons gerust een mailtje via verkiezingen@wina-gent.be of stuur ons een berichtje!

Om het nieuwe praesidium goed te vieren, werd er tijdens de clubavond meteen ook een gratis vat gezet. Daar werd natuurlijk massaal van genoten en er werd weer gedanst, gezongen en gekletst tot in de vroege uurtjes.

Aankomende activiteiten

Activiteit Datum Uur
Clubavond 12 mei 21:30

Clubavond

Deze week staat helaas alweer de laatste clubavond van het academiejaar op de planning. Normaal vermeld ik de clubavonden hier niet expliciet, maar anders blijft deze sectie wel héél leeg en geloof me, volgende week wordt dat niet beter.

Dus voor de allerlaatste keer dit academiejaar: kom nog eens massaal af naar de clubavond in de Deli om 21u30 voordat jullie allemaal in jullie boeken verdwijnen voor de blok. Nog één keer samen pintjes drinken, meezingen op veel te luide muziek en doen alsof examens nog ver weg zijn.

Vraag van de week

De weekmeels schrijf ik tegenwoordig meestal op de trein, zodat ik tijdens die lange ritten toch nog iets nuttigs doe. Volgend jaar valt dat treinavontuur jammer genoeg weg, en dus ook mijn vaste “schrijfmoment”.

Daarom mijn vraag aan jullie: hoe houden jullie jezelf nuttig bezig op de trein zonder compleet weg te rotten van verveling?

En nee, “studeren” telt niet als antwoord. Die tafeltjes zijn veel te klein voor cursussen en tegen dat je alles hebt opengelegd, moet je alweer uitstappen.

Deel je antwoord met mij via Messenger, Instagram, mail, brief, belletje, postduif,… Zoals je zelf wil, zolang het mij maar bereikt! Ik kijk alvast uit naar jullie antwoorden!

Foto van de week

De foto van deze week kan natuurlijk niets anders zijn dan een foto van het nieuwe praesidium. Want eerlijk: wat kan er beter zijn dan een bende enthousiastelingen die zich vrijwillig engageren om er volgend jaar weer een prachtig WiNA-jaar van te maken?

Ik kijk er alvast enorm hard naar uit om samen met hen — en met jullie allemaal — er opnieuw een geweldig jaar van te maken.

Als je de foto niet zou kunnen zien, kan je deze hier vinden.

Glijbaantje van de week

Is het door de verliefdheid, de vermoeidheid of gewoon een klein beetje kortsluiting in het hoofd? Dat blijft voorlopig nog een raadsel. Maar het zorgde wel voor deze prachtige uitspraak van Sarah: “Ik heb niet zoveel gedachten.”

Tot op de laatste clubavond van het academiejaar!

Groetjes,
Jullie PR-Intern
Liese

Sponsors


Als je deze e-mails niet meer ontvangen wilt, kan je je hier uitschrijven.